Janez na obisku PGD Ljutomer

Odgovori
Uporabniški avatar
gasilec77
Prispevkov: 906
Pridružen: Po Okt 17, 2005 1:36 am
Kraj: ljutomer

Janez na obisku PGD Ljutomer

Odgovor Napisal/-a gasilec77 »

No, da Vam povem, danes smo imeli v PGD Ljutomer visoke obiske :D , skratka cela delegacija, (radovedna), si je ogledala gasilski dom, ter tehniko, ki jo imamo v PGD Ljutomer. Upam, da so bili zadovoljni z ogledom. janez, upam, da se še kdaj vidimo v "naših" krajih :grin:. Oskarja, dragota, milana, marjetico, pes-a (forum: gasilci.org), tudi ne smem pozabit omenit :D :D :D .



lp


dušan :grin:
Taktika brez tehnike je brez moči,
tehnika brez taktike je brez smisla.
Uporabniški avatar
janez
Prispevkov: 4763
Pridružen: So Maj 28, 2005 10:40 pm
Kraj: Topole

Odgovor Napisal/-a janez »

Se moram zahvaliti za povabilo na obisk v vašem društvu in za voden ogled, ki je za gasilce vedno zanimiv, saj imamo tako priložnost videti, kako je gasilstvo organizirano drugod, s kakšno tehniko razpolagajo, kako ohranjajo zgodovino društva. No, prav pri slednjem je nastalo tudi nekaj slikc :D , upam, da mi jih bo Beno polsal, da kakšno objavim.

Sicer pa se pridružujem Oskarjevi pohvali o urejenosti voznega parka, ki je lahko za vzgled vsem tistim, ki za izpravnost in videz naše tehnike bolj neradi skrbijo.

Še enkrat hvala za povabilo, sploh pa je bil dan v vašem koncu prijetno preživet.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77
Prispevkov: 906
Pridružen: Po Okt 17, 2005 1:36 am
Kraj: ljutomer

Re: Janez na obisku PGD Ljutomer

Odgovor Napisal/-a gasilec77 »

Po dolgem času lep pozdrav iz Ljutomera:).....

Dooolgo me ni blo:)..... Janez, kako kaže z našo operativno vajo? :D :grin:


No, v Ljutomeru se kar veliko dogajajo med mojim zadnjim obiskom.... Zaposlil sem se kot poveljnik enote, nabavili 2 vozili ( PV-1) land Rover, ter GVC 24/50 ( MB Atego) postal ponosen očka male Eve:).... tako, da vabljeni v naše konce, da spet kako rečemo in kako ušpičimo:)


Se še kaj beremo :D

lp

Dušan
Taktika brez tehnike je brez moči,
tehnika brez taktike je brez smisla.
Odgovori