Požar v Suhadolah 64

Odgovori
Uporabniški avatar
janez
Kraj: Topole

Požar v Suhadolah 64

Odgovor Napisal/-a janez »

Ob 18.10 uri smo bili obveščeni, da gori streha hiše v Suhadolah 64. Izvozili smo z GV-V2 in GVM 1 skupno z 10 člani posadke, med vožnjo na kraj pa sta bila za slučaj potrebe aktivirana še PGD Moste in PGD Mengeš. Na kraju je bilo ugotovljeno, da je prišlo do požara v stropu, kjer je električni kabel prehajal skozi leseni opaž do luči. Ogenj sta še pred našim prihodom že pogasila dva gasilca PGD Topole z ročnimi gasilniki, ki sta bila prva na kraju. Sledilo je razdiranje stropa, sestavljenega iz lesenega opaža, heraklit plošč in izolacije iz kamene volne. Odstranjeno je bilo okoli 3 m2 materiala, tako, da ni bilo več nobene nevarnosti za ponoven vžig.
Uporabniški avatar
miran
Site Admin
Kraj: Topole
Kontakt:

Re: Požar v Suhadolah 64

Odgovor Napisal/-a miran »

mtance
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mtance »

Na odzivniku je bilo, da je bil požar v Suhadolah 46. Katera je prava, ker osebno nisem bil na pogorišču :?:
Uporabniški avatar
Tomaz

Odgovor Napisal/-a Tomaz »

Šlo je dejansko za suhadole 64.

Po vsej verjetnosti je prišlo do napake pri opreaterju na RECU. Jaz sem preko UKV postaje javil v Ljubljano, da gre za požar strehe v slevcu, ker pa on nima podatkov kje se to nahaja, je bilo javljeno z moje strani da gre za požar v Suhadolah 64.

Mi je pa sam operater tudi priznal, da imajo ogromno dela, ker je bilo to v popoldanskem času in je tisti trenutek potekalo več vaj. Zato je tudi mene spraševal ali gre za vajo ali res gori. :???: :???: :???: :???:
Luka19

Odgovor Napisal/-a Luka19 »

Najprej čestitke za uspešno opravljeno intervencijo! :D

Me pa zanima sledeče: Kako to, da je ReCO vas poslal v Suhadole? Je prišlo do pomote pri operaterju ali ...? :-...
Uporabniški avatar
mrtic
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mrtic »

Ahm, ni jih poslal Reco, ampak sem jaz poklical poveljnika PGD Topole, da gori v slevcu. Ravno prej sem videl njegov avto pred domom, tako da sem bil prepričan da bo urgiranje hitro.
Corleone family mafia - WE HOLD THE STRINGS
Remember one thing - Real power can't be given, it must be taken.