Požar gospodarskega poslopja v Logatcu

Odgovori
Uporabniški avatar
Mateja
Kraj: Gorenji Logatec in občasno Topole
Kontakt:

Požar gospodarskega poslopja v Logatcu

Odgovor Napisal/-a Mateja »

Ko tole pišem, so gasilci še na delu - pri naših sosedih je zagorelo gospodarsko poslopje, v 15 minutah je zgorelo ostrešje in sosednja hiša, ki se je držala štale. V logatcu je navada, da se je nad hišami naredil prostor za spravljanje sena in baje, da se je seno vžgalo zaradi iskre, ki je priletela iz dimnika.

Da bi bila ironija še večja - upravni in nadzorni odbor društva (torej ta glavni gasilci) so imeli ta večer novoletno žurko v Borovnici.

Imam nekaj slik, vsekakor je to primer za analizo, kako zadeva poteka na neravnem terenu, ko so zraven neposredno ogrožene druge stavbe (povezana gradnja) in predvsem, kaj se lahko naredi, kadar ni primernega poveljniškega mesta in preveč firbcev.

Mene je mož klical, da naj ostanem doma in pazim na otroka - ampak - nemoči, ki sem jo občutila, ko se je pred mojimi očmi odvijal požar, kakor v kakšnem filmu, pa ne morem opisati. GROZA. In še nekaj, nihče ni verjel, da bo res toliko gorelo, pa vsi so prišli gledat, kaj se dogaja. Groza.
Optimist je človek, ki stvari ne jemlje tako tragično, kakor bi jih lahko. (Karl Valentin)
Uporabniški avatar
Tomaz

Re: Požar gospodarskega poslopja v Logatcu

Odgovor Napisal/-a Tomaz »

Ja smo vidl po televiziji. :???: :???: :???:

A to je blo prov pri tvojih sosedih??????? Nisem zasledil, a je tvoj gasil, kot prostovolec ali je bil na prizrišču s brigado????

Zasledil sem,da imaš tudi nekaj slik, najbolje da jih kar Miranu pošlješ.
Marko

Odgovor Napisal/-a Marko »

Mateja, a lahko kaj več poveš in prilepiš kakšno sliko od požara?
Uporabniški avatar
Mateja
Kraj: Gorenji Logatec in občasno Topole
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mateja »

No, zadnje dni smo imeli vse drugo, tako da časa za računalnik ni bilo. Moram sporočiti res veselo novico, da streha na hiši, kjer je bilo poškodovano samo ostrešje in del podstrešja, že stoji!!!!! Hiša in gospodarsko poslopje, ki sta popolnoma pogorela, pa že imata nove temelje. Danes je prvi dan, ko ljudje počivajo, sicer pa so res delali ves čas.

Za analizo in slike pa so sosedje (vsi so aktivni gasilci) prosili, da naj jih ne objavljamo, tako da bomo to spoštovali.

Spet se je pokazalo, da so gasilci pravi ljudje in da znajo priskočiti na pomoč vsakemu, ki jih potrebuje. =D>
Optimist je človek, ki stvari ne jemlje tako tragično, kakor bi jih lahko. (Karl Valentin)
Odgovori