Namizni nogomet

Odgovori
Uporabniški avatar
janez
Kraj: Topole

Namizni nogomet

Odgovor Napisal/-a janez »

Podstrešna soba ima novo pridobitev za druženje mladih in sicer namizni nogomet, ki je bil takoj preizkušen in celo sam sem dal nekaj golov :grin: Prvi vtis je, da je bila odločitev za nabavo prava, saj računalniki niso več tako zanimivi, nogomet, pa tudi, če je namizni je pa tudi bolj zdrav, če ne zaradi drugega, zaradi oči.

Tako se bo gasilska mladina ob prostem času v zimskih popoldnevih lahko krajšala čas, seveda ne na škodo šolsih obveznosti, zato bodo imeli glavno besedo seveda starši.

Je pa že padla ideja o nabavi tekmovalnega namiznega nogometa, kjer bi igrali lahko mladi in stari. No, ta je nekoliko dražji (pa še za prvega nismo plačali, je založil Gregor), ampak mislim, da za nabavo ne bi smelo biti škoda denarja.

še zlasti zato ne, ker mi nekateri očitajo, da mladini ne pustimo v gasilski dom. No ja, za nekatere stvari res nič več, ampak o tem ne bi.

Raje navijam za nogomet :grin: .

Je še kdo za?

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
miran
Site Admin
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a miran »

Kdo se je pa 1h matru s sestavljanjem ?? :evil: :evil:
Uporabniški avatar
janez

Odgovor Napisal/-a janez »

miran napisal/-a:Kdo se je pa 1h matru s sestavljanjem ?? :evil: :evil:

Ja, to sem pa res čist pozabu :lol: . Seveda imata glavne zasluge za novo pridobitev Miran in Gregor, ki sta nabavila nogometno mizo in jo tudi sestavila. Je bilo res kar zamudno, saj je bilo potrebno nemestiti vse igralce, jih zmontirati v mizo, vse skupaj postaviti na podnožje in kaj naj rečem:

Hvala lepa in Bog lonaj :grin: .

Prav zdajle že potekajo hude borbe, kdo bo zmagovalec.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
mrtic
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mrtic »

miran napisal/-a:Kdo se je pa 1h matru s sestavljanjem ?? :evil: :evil:

Ei, ne vem, ti mogoče poznaš tega? :)
Corleone family mafia - WE HOLD THE STRINGS
Remember one thing - Real power can't be given, it must be taken.