Pustna delavnica 2006

Uporabniški avatar
janez
Kraj: Topole

Odgovor Napisal/-a janez »

gasilec77 napisal/-a:Ok, priznam..... Pojest sem utegnil samo 4 škatle. :D :D , peto sem uzel za spomin, ker sem se ga prenajedel :grin: :grin: . janez, so pa označene kere sem spraznil :D :D
lp
dušan :grin:

Vsaka stvar je za nekaj dobra :D . Zdaj, ko si se sira preobjedel, ga ne boš več kupoval in boš prišparal :D .

Ko si ga pa še jedel, si pa otrokom priskrbel material.

Vidiš, dvojna korist :D .

Mal heca, ga rabim zdajle, sem še pod vtisom posveta :mad: .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77
Kraj: ljutomer

Odgovor Napisal/-a gasilec77 »

Kako je uspelo? Me zanima, če blo dovolj materiala :grin: :grin:

lp

Taktika brez tehnike je brez moči,
tehnika brez taktike je brez smisla.
Uporabniški avatar
janez

gasilec77 napisal/-a:Kako je uspelo? Me zanima, če blo dovolj materiala :grin: :grin:
lp

Delavnica je bila enkratna, saj smo bili tako zavzeti z delom, da nam je na koncu že kar časa primanjkovalo, vsaj meni, ker se mi je mudilo na občni zbor.

Je bila pa naloga kar težka, se je Mateja res dobro spomnila, saj klovni izgledajo enkratno in velika večina otrok jih je želela delati. No, eni so bili bolj spretni, drugi malo manj, dela za odrasle je bilo kar veliko, saj je bilo potrebno rezati trakove za najmlajše, tako, da sem komaj, komaj dokončal svojega klovna, pa še to sem moral večkrat po inštrukcije k Mateji :D ..

V glavnem dobro je uspelo 17 klovnov, večina jih je tudi poslikanih, nekateri so izdelali klovne ali miške na kuhalnicah, najmlajši pa so se ukvarjali s pobarvankami.

Za jutri bomo pripravili razstavo izdelkov današnje delavnice, ki bo na ogled po maškaradi, ko si bodo lahko tudi starši in drugi obiskovalci ogledali ustvarjalnost naših najmlajših.

Škatelj je bilo tako dovolj, mislim, da jih bo še kar za eno mini delavnico, oziroma jih bomo shranili za drugo leto, saj so jih nekaj prinesli tudi otroci. Je pa izdelek tako zanimiv, da ga bo zanesljivo predmet izdelave tudi na naslednjih pustnih delavnicah, ali pa že na delavnicah za materinski dan, če bo kakšna dobra ideja za uporabo škatelj.

Skratka Dušan, brez tebe tako uspele delavnice ne bi bilo, hvala ti še enkrat, klovna pa bova z Matejo naredila posebej zate, saj jih bod jutri, kot sem rekel, porazstavi odnesli domov, moj pa ni ravno reprezentančen :D .
Menda so otroci bolj dojemljivi za takšne stvari kot pa jaz in meni podobni :D :D :D

Ampak se hitro učim :D .

Škoda, da nisi mogel priti, klobas je bilo toliko, da z občnega zbora kar nismo mogli domov.

No, slike z delavnic in občnega zbora bodo pa gor jutri, pardon, danes pred maškarado, ki bo pa objavljena v nedeljo.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77

janez napisal/-a:..... klovna pa bova z Matejo naredila posebej zate, saj jih bod jutri, kot sem rekel, porazstavi odnesli domov, moj pa ni ravno reprezentančen :D .
Menda so otroci bolj dojemljivi za takšne stvari kot pa jaz in meni podobni :D :D :D

LP
Janez 8-)

:lol: :-...

lp

dušan :lol:
Uporabniški avatar
janez

gasilec77 napisal/-a: :lol: :-...
lp

:o A ga nisem prinesel :o ? Potem sem namreč kriv jaz, ker je bil klovn narejen in ga nisem pravočasno odnesel :???: :lol: .

Kaj naj zdaj, naredim enega, ali počakamo do naslenjega pusta, pa dobiš dva :grin: .

Se pa opravičujem, ampak otroci so se res potrudili.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77

hehe, ni panike, bomo počakal na naslednje leto :D :grin: :lol: .

lp

Odgovori