Pustna delavnica 2006

Uporabniški avatar
janez
Kraj: Topole

Pustna delavnica 2006

Odgovor Napisal/-a janez »

V petek, 24. februarja 2006 od 16.00 do 18.00 ure bodo v gasilskem domu potekale delavnice na pustno tematiko. Vabila boste prejeli v naslednjem tednu tudi na dom, vendar bi tukaj rad posredoval obvestilo o potrebi za delovnim materialom.

Za izdelke s pustnim motivom namreč potrebujemo prazne škatle Zdenka sira. To so okrogle škatle, v katerih se nahaja topljeni sir (trikotne oblike). Sir seveda porabite doma :D , za otroke pa shranite embalažo. Seveda je lahko embalaža tudi od drugih proizvajalcev topljenega sira, samo, da je po obliki okrogla.

Če kdo ve, kje bi se dalo dobiti prazne še dodatne prazne škatle (iz vrtcev, šol, bolnic, doma počitka, obrate družbene prehrane ali druge ustanove), naj se pozanima in me obvesti, jih bom šel sam iskat, samo povejte, kam.

Časa je še kar nekaj, zato upam, da nam bo skupaj uspelo.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Evo, pomoč prijateljev že prihaja :D

Slika

Podarjam ti prvo.
LP, R.

To je Rafter iz foruma gasilci.org.

LP

Janez
Uporabniški avatar
gasilec77
Kraj: ljutomer

Odgovor Napisal/-a gasilec77 »

No, tko....

Videl ( od janeza objavo),
javil, ( janezu),
uredil ( hvala Mlekopromet Ljutomer),
javil kam poslat ( janezu),
poslal ( pošta),
urejeno.

Upam, da bo vsaj malo pripomoglo pri izdelavi kar pač boste ustvarjali, ter čim bolj veselo druženje...

lp iz ljutomera

dušan
Taktika brez tehnike je brez moči,
tehnika brez taktike je brez smisla.
Uporabniški avatar
janez

gasilec77 napisal/-a:Videl ( od janeza objavo),
javil, ( janezu),
uredil ( hvala Mlekopromet Ljutomer),
javil kam poslat ( janezu),
poslal ( pošta),
urejeno.

dušan

Tole je bila pa res ekspresna pomoč, to je možno samo pri gasilcih in prijateljih. Dušan, hvala za tvoj trud, vsekakor bo ena ode umetnostnih izdelkov tvoja. Sicer verjetno ne izpod mojih rok, jaz sem pri takšnih stvareh bolj za škodo delat :D , bom pa našo vzgojiteljico Matejo nagovoril, naj se potrudi zate.

Midva bova pa :occasion5: :occasion5: :occasion5: , če boš imel čas, oziroma boš v našem koncu, 24. februarja (po delavnicah) imamo ob 19.00 uri občni zbor PGD in si že danes lepo vabljen. Klobasa je zagotovljena (cela) :D :D :D , napitki pa tudi.

Hvala še enkrat in LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77

[quote="

Tole je bila pa res ekspresna pomoč, to je možno samo pri gasilcih in prijateljih. Dušan, hvala za tvoj trud, vsekakor bo ena ode umetnostnih izdelkov tvoja. Sicer verjetno ne izpod mojih rok, jaz sem pri takšnih stvareh bolj za škodo delat :D , bom pa našo vzgojiteljico Matejo nagovoril, naj se potrudi zate.

[/quote]

Janez, če si ne bomo medsebojno pomagali gasilci, kdo nam pa bo??

Sicer, pa sem vesel, da sem prispeval delček tega, da bodo Vaši mladi člani ustvarjali, veselili, ter kar nam največ pomeni, da bodo srečni!... Saj veš, kaj pravijo? " na mladih svet stoji"..

Glede klobase, ter napitkov, pa se še slišimo, bom videl če me bo zdravnica že pustila iz na šiht. :mad: :mad: ( upam, da bo)

lep pozdrav iz Ljutomera

dušan
Uporabniški avatar
janez

gasilec77 napisal/-a:Glede klobase, ter napitkov, pa se še slišimo, bom videl če me bo zdravnica že pustila iz na šiht. :mad: :mad: ( upam, da bo)

lep pozdrav iz Ljutomera

dušan

Ok, sicer jo pa za delo nič ne priganjaj, prvo je zdravje. Čimprejšne okrevanje ti želim, pa da se vidimo.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77

No, za delo pa je res ne bom kaj dosti preganjal, sicer, pa, ko bo čas, se pa zagotovo vidimo, če ne prej, ko boste začeli organizirat gasilske vaje..

lep pozdrav

dušan

( Danes sem šel kupit 5 škatel zdenka sir, jutri jih spraznim, pa še pošljem ( zdaj že vem kam) :D :D :D

lp

dušan
Uporabniški avatar
janez

gasilec77 napisal/-a:
( Danes sem šel kupit 5 škatel zdenka sir, jutri jih spraznim, pa še pošljem ( zdaj že vem kam) :D :D :D

lp

dušan

Samo, da se ne boš sira preobjedel :D .

Ja, res je, danes je že navsezgodaj pridrvel poštar (še pred osmo :shock: ) s klicom "nujna pošiljka" :grin: . Še dobro, da sem vedel za kaj gre, če ne bi se še ustrašil :) .

No, v škatli so bile lepo naložene škatle, ki jih je poslal Dušan, in sedaj so že v gasilskem domu.

No, neketeri (predvsem družine z otroki) ste še pred prihodom pošiljke dobili obvestila, da skušate zagotoviti kakšno škatlo. Če jih imate, so seveda še vedno dobrodošle, ne jih vstran metat.

Je bila pa pomoč res ekspresno gasilska in nam je lahko vsem za zgled, zato še enkrat najlepša hvala Dušan!

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

No, danes ob 07.40 (sredi noči :D ), je pozvonil poštar z novim paketom škatelj, ki nam jih je še dodatno poslal Dušan. Sedaj jih bo zanesljivo dovolj, tako, da na vabilu za delavnice piše, da je potrebno s seboj prinesti samo dobro voljo in škarje :D .

No, če bo pa še kakšna škatla, pa nič hudega, bomo spravili za drugo leto.

Dušan, hvala ti, imaš klobas v dobrem že za celo leto :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77

Hehe, a sred noči??? :shock: :shock: . No glavno, da paket prišel, upam, da boste uživali v delavnici, ter OZ, jaz se opravičujem, sem bil danes pri zdravniku, da so mi ven uzeli šive, sam kej, zdravnica rekla: "ne še delat", še ta teden doma, v petek pa še kontrola.:grin: :grin: .

lp

dušan :grin:
Uporabniški avatar
janez

gasilec77 napisal/-a: zdravnica rekla: "ne še delat", še ta teden doma, v petek pa še kontrola.:grin: :grin: .
lp

Maš dobro zdravnico :D . No, ti se kar orenk pozdravi, drugače ti pa zagotavljam, da ti na občnem zboru ne bo treba nič delat :grin:

Za nekatere je sicer poslušanje govorov tudi garanje, no, ampak enkrat na leto, pa na toplem se pa tudi da zdržat.

Če se ti res ne izide, bom pa skušal fotografije delavnic, OZ in maškarade čimprej v galerijo spravit, samo, da pri administratorju termin rezerviram :lol: :D .

Je nekam zaseden zadnje dneve :lol: .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Oj, kakšen lep plakat je na prvi strani :D . Ja kdo ga je pa naredil :shock: :lol: :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
miran
Site Admin
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a miran »

janez napisal/-a:Oj, kakšen lep plakat je na prvi strani :D . Ja kdo ga je pa naredil :shock: :lol: :D .

LP

Janez 8-)

Men se pa kr mal kičast že zdi :lol: :lol: :lol: :lol:

Slika

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
janez

miran napisal/-a:Men se pa kr mal kičast že zdi :lol: :lol: :lol: :lol:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja, saj za pusta mora tak bit, mal zmešan, pa to :D :shock: :eek: :lol: :grin: ..., saj veš, ta teden nas lahko mal nosi :lol: :lol: :lol: , mamo do torka praznike (se ve kdo :joker: )

lp

Janez 8-)
Uporabniški avatar
gasilec77

janez napisal/-a:
gasilec77 napisal/-a:

lp

dušan

Samo, da se ne boš sira preobjedel :D .

Ja, res je, danes je že navsezgodaj pridrvel poštar (še pred osmo :shock: ) s klicom "nujna pošiljka" :grin: . Še dobro, da sem vedel za kaj gre, če ne bi se še ustrašil :) .
No, v škatli so bile lepo naložene škatle, ki jih je poslal Dušan, in sedaj so že v gasilskem domu.

No, neketeri (predvsem družine z otroki) ste še pred prihodom pošiljke dobili obvestila, da skušate zagotoviti kakšno škatlo. Če jih imate, so seveda še vedno dobrodošle, ne jih vstran metat.

Je bila pa pomoč res ekspresno gasilska in nam je lahko vsem za zgled, zato še enkrat najlepša hvala Dušan!

LP

Janez 8-)

Ok, priznam..... Pojest sem utegnil samo 4 škatle. :D :D , peto sem uzel za spomin, ker sem se ga prenajedel :grin: :grin: . janez, so pa označene kere sem spraznil :D :D

lp

Odgovori