picture  010_Tocenje
Picture  PICT0672.JPG

Jubilanti - Andrej Koncilija 60 let

19/02/2019

Letos v začetku februarja je prvih 60 let življenja praznoval član našega društva in aktiven gasilec Andrej Koncilija Drejc. Za njim je bogata gasilska kariera . Po zapisanih podatkih je vstopil v društvo leta 1973 in bil vsa leta aktiven. Dosegel je čin nižjega gasilskega častnika II.stopnje.Za svoje delo v društvu je prejel priznanje gasilske zveze III in II stopnje ter gasilsko plemenico III stopnje. Za dolgoletno delo v društvu je prejel značko za 10,20,30 in 40 let,prav tako pa je že prejel značko za 40 let v aktivni gasilski službi.

Ob njegovi 60 letnici smo ga obiskali predstavniki društva in mu izročili simbolično darilo ob življenjskem jubileju majoliko. Zaželeli smo mu obilo zdravja in še mnogo srečnih zdravih let.

Tajnik PGD Topole
Peter Jemec