IMG_1304.JPG  slike
IMG_5772.JPG  IMG_7791.JPG
picture  IMG_1224.jpg
prisotni  slike

Požar na plinski jeklenki na Slovenski cesti

30/04/2008

30.4 ob 19.13, smo preko regiskega centra prejeli obvestilo o eksploziji plina in požaru v kuhinji na Slovenski cesti 53 v Mengšu. Izvozili smo s GV-V2 in s štirimi člani posadke. Med potjo smo z regiskega centra dobili še obvestilo, da naj bi bile dve osebi tudi poškodovani.

Na kraj nesreče smo prispeli takoj za Mengeškim vozilom. Stanovalec je sam iznesel GOREČO jeklenko in pri tem utrpel lažje opekline po roki in obrazu. Po našem prihodu je jeklenka še vedno gorela, tako smo jo zaprli in ohladili. Pregledali smo tudi notranje prostore stanovanja vendar v njih ni bili znakov požara. Nudili smo pa tudi PP dvema poškodovanima do prihoda reševalcev.

Na intervenciji so sodelovali tudi gasilci s Mengša in Loke.