IMG_0508.JPG  GV
tabor_10  IMG_8519.JPG

Dimniški požar v bloku na Kolodvorski c. v Mengšu

27/04/2008

27. 4. ob 10.46 smo prejeli klic, da naj bi se na Kolodvorski 2 v Mengšu močno kadilo iz stanovanja. Izvozili smo z GV-V2 in štirimi člani podadke. Že takoj po izvozu smo lahko v daljavi videli, močan bel dim. Takoj po prihodu sta dva napadalca s IDA vstopila v zgradbo in pregledala zgornje prostore bloka. Ugotovljeno je bilo, da je prišlo do napake v kotlovnici in, da se dim vali iz dimnika. Po prispetju hišnika smo šele lahko vstopili v kotlovnico in izklopili peč. Napadalci pa so še prezračili prostore.

Povezava do slik iz intervencij