Termini - Odbojka

Moderator: Always Cvi-Cek

Re: Termini - Odbojka

Odgovornapisal miran » Po maj 11, 2009 10:57 pm

Tedenski razpored terminov pri odbojki si lahko ogleda na : http://sd-topole.com/index.php?page=odbojka

:D :D :D :D :D :D

L.P.
Miran
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Kraj: Topole

Odgovornapisal LUČGA » To nov 03, 2009 12:49 pm

ME NE TID ZANIMA ZAKVA MORAJO BIT PRIREDITVE VEDNO ZAKRAT KO MAMO MI RAZERVIRANO. \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
LUČGA

Odgovornapisal miran » Če nov 05, 2009 10:19 pm

LUČGA je napisal:ME NE TID ZANIMA ZAKVA MORAJO BIT PRIREDITVE VEDNO ZAKRAT KO MAMO MI RAZERVIRANO. \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Letošnjo sezono pa je bilo res malo prireditev, pa še te so bile večinoma v sobotah ali nedeljah, kjer smo pustili prostor za izpeljavo le teh :D :D :D :D

Mislim, da letos ni bil nihče prikrajšen in da je vodja odbojkarske sekcije lepo speljal celotno sezono :wink: :wink: :wink: :wink: =D> =D> =D> :D :D :D
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal LUČGA » Pe nov 13, 2009 1:49 pm

Ja noram piznat da je letos odbojka zelo lepo potekala sam mal več sestankov bi moral nardit.Pa mal večkar ti morali skupi en turnir udart

lp \:D/ \:D/ \:D/
LUČGA

Odgovornapisal miran » Pe nov 13, 2009 2:13 pm

Vedno so dobrodošli člani, ki bi spodbujali take aktivnosti, tudi jaz sem zato da bi bilo več turnirjev.
Več nas bo aktivnih več turnirjev bomo lahko speljali :D :D :D :D
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal LUČGA » To nov 17, 2009 11:57 am

JA RE JE MIRAN MAJ VEČ FOLKA BI BLO TREBA JA =D> =D> =D> =D> =D>
LUČGA

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Ne nov 22, 2009 2:53 pm

Tako!
Včeraj sem pospravil mrežo in črte ter s tem uradno zaključil letošnjo odbojkarsko sezono (no, fizično, jo je že kak mesec nazaj kar vreme!)
JE pa res, da letos nismo izpeljali 2. turnirjev, kot je bilo planirano, a to je predvsem zaradi obilice del, ki sem jih imel (smo jih imeli) z izgradnjo sanitarij. Seveda nočem reči, da sem bil povsod za vse sam, saj sem imel kar nekaj "sotrpinov," katerim bi se v imenu društva tudi zahvalil za vložen tud in čas, a mi je ravno zaradi teh dejavnosti potem pri odbojki zmanjkovalo časa in vneme.

Sta pa oba prejšnja poziva povsem na mestu:
miran je napisal:Vedno so dobrodošli člani, ki bi spodbujali take aktivnosti, tudi jaz sem zato da bi bilo več turnirjev.
Več nas bo aktivnih več turnirjev bomo lahko speljali :D :D :D :D

LUČGA je napisal:JA RE JE MIRAN MAJ VEČ FOLKA BI BLO TREBA JA =D> =D> =D> =D> =D>

Čerpav bi ju sam malo razširil:
"Mal več folka" bi bilo zaželenega tudi kje drugje; ne le pri turnirjih, ampak npr. tudi pri spomladanski pripravi igrišča!
I'd rather learn from one bird how to sing
than teach ten thousand stars how not to dance
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Prejšnji

Vrni se na Odbojkarska sekcija