Poroka Polone in Mirana

Poroka Polone in Mirana

Odgovornapisal janez » Po jun 27, 2011 1:34 pm

Kakšen mesec je bil za našega admina najbrž kar naporen čas. Sicer so priprave na poroko najbrž trajale dlje časa, ampak dogajati se je začelo prejšni mesec s fantovščino, pa potem najbrž še kaj vmes, no v petek, 24. junija so se postavljali mlaji (pri nevesti in pri ženinu), v soboto 25. junija pa sta Polona in Miran tudi uradno potrdila svojo zvezo najprej pred matičarjem, katerega funkcijo je opravil župan Občine Komenda Tomaž Drolc, popoldan ob 17. uri pa še v komenski cerkvi kjer je poročni obred vodil rojak in prijatelj Martin Zlobko.

Tja smo se seveda napotili tudi toposlki gasilci in ju po opravljenem poročnem obredu pričakali z vodnim slavolokom, skozi katerega ju je pospremil predsednik društva, nato pa so seveda sledile čestitke in izročitev spominskega darila, pa na skupno fotografiranje tudi (skoraj) nismo pozabili.

Bilo je zares lepo, nevesta in ženin sta bila čudovita, prav tako priči in svatje, posebej moram omeniti še šoferja, ki je z imetno opravo in vozilom poskrbel za res pravi poročni "stilling".

Tudi riža ni manjkalo, pa seveda vode, tako, da bo sreče v zakonu zagotovo dovolj.

Veliko sreče, zdravja, pridnih otrok, skratka vse dobro mladoporočencema želim tudi v imenu foruma, za katerega si bo Miran, kljub novim obveznostim, zagotovo še vzel čas.

Srečno :love3: :wav: :love3:

Janez 8-)

PS: Kako bo pa s fotografijami, pa ne vem, vse je v rokah admina (Miran, upam, da nam boš namenil kakšno \:D/ )
Uporabniški avatar
janez

Kraj: Topole

Re: Poroka Polone in Mirana

Odgovornapisal janez » Po jun 27, 2011 10:54 pm

No, za vzorec je slikce priskrbel Rok.

LP

Janez 8-)
Priponke
vodni curki.jpg
vodni curki.jpg (69.92 ) Videno 11950 krat
voščilo.jpg
voščilo.jpg (101.79 ) Videno 11956 krat
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » To jul 05, 2011 10:33 pm

No pa smo iz dopusta :sad: :sad: :sad:

Najprej bi se rad zahvalil v mojem imenu in imenu gospe Grilc vsem topolskim gasilcem za lep sprejem in slavolok pred cerkvijo v Komendi.
Zahvalil bi se tudi za lepo poročno darilo, stensko uro, ki že visi na najini steni in nam odlično služi, ter sevede vsem za vse lepe želje in čestitke.

V galerijo slik pa sem naložil nekaj slikic najinega fotografa : http://pgd-topole.si/galerija/thumbnails.php?album=569

Hvala še enkrat za vse :D :D :D =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal miran » Sr jul 06, 2011 12:45 pm

Sem včeraj pozabil dodati tudi skupinsko fotko

Slika

lp
Miran
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal janez » Sr jul 06, 2011 3:45 pm

miran je napisal:Sem včeraj pozabil dodati tudi skupinsko fotko

lp
Miran

Sem jo pogrešal ja, če bi bla še kakšna več, pa tud ne bo nič narobe.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » Ne jul 10, 2011 8:43 pm

Bom objavil ko jih bom dobil od fotografa, mi je sedaj poslal le izbrane, vse ostale pa še dobim :D :D :D :D
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Vrni se na Dogodki