Odbojka nad 30/sezona 2007

Moderator: Always Cvi-Cek

Odbojka nad 30/sezona 2007

Odgovornapisal Romana » Če jun 14, 2007 1:55 pm

No, pa smo začeli z odbojko tudi mi. Včeraj zvečer se nas je zbralo namreč kar lepo število - posebna pohvala Borisu, ki se je potrudil in zbral tako število igralcev. Posebna pohvala še Slavki, ki je letos zbrala pogum in me tako rešila, da nisem edina ženska predstavnica :D . Pa še ugotovila je, da je pri servah v enem večeru napredovala do 66,6%, kar pa tudi ni slabo, kajne? :razz:

No, da ne dolgovezim, za prvič je bilo fino, razmigali smo kosti, v mivki odgnali revmo, se nasmejali, načvekali, ... in še kaj! Pridite in preverite! :D

Termin smo si izbrali isti kot lani:

sreda od 19. do 21. ure

Dodali pa smo še naslednjega:

nedelja od 19. do 21. ure

Pa lep pozdrav!
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal Romana » Sr jun 20, 2007 11:34 pm

No tako, da se ne bo dogajalo samo na igrišču, ampak tudi na forumu, se spodobi kaj napisati, kajne?

Danes smo se ponovno zbrali v kar lepem številu, se naigrali, nasmejali, zmagovali na obeh straneh mreže, ... in ker letos uradni fotograf nekaj "štrajka", (čeprav bi lahko malo treniral z Grčami, ker je baje turnir že v ponedeljek) je Franci za "kazen", ker je malo zamudil, dobil nalogo, da naredi nekaj posnetkov za forumaše.

ampak, zdej bom pa mal po domač, k je to velik lažje pisat :D ... in to zato, ker morm še povedat, da smo preizkusil in spoznal nove sosede (ok, nej mi ne zamerta, k jz, k sem mal uzad zmer, nimam pojma kolk časa že :oops: :oops: ) in morm rečt, da sta zelo primerna, da bi letos lahko na turnirju nastopila med t'gobčnimi :D :D
(ampak baje ne moreta, tko da, če lih slučajno koga zanima ane ane, pa če ima voljo se lohk javi :D )

no, da ne bom predolga... tuki so fotke... komentarje pa upam, da bo dodal še kdo od odbojkašev :grin:

Slika

Slika

Pa lahko noč!
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal miran » Če jun 21, 2007 4:51 pm

Romana te moram zlo pohvalt, da kej napišeš, saj vidš da noben drug nima toliko j... , da bi kej napisal :D :D :D :D :D :D :D :evil: :evil: :evil: :evil:

Pa kar tako naprej, da ne boste v ponedeljek že v prvem krogu izpadl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Kraj: Topole

Odgovornapisal Romana » Pe jun 22, 2007 9:29 am

O hvala, hvala (sam jz tud nimam j.... :D :D ) :oops:

miran je napisal:Pa kar tako naprej, da ne boste v ponedeljek že v prvem krogu izpadl

mislim, da t'gobčnih letos ne bo, da bi se vi lohk v prvem krogu izživljali nad nami :D :D ... lohk pa pridem sodit hehehe
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal Romana » To jun 26, 2007 9:20 am

miran je napisal:Pa kar tako naprej, da ne boste v ponedeljek že v prvem krogu izpadl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

... preveč si se mi smeju, pol ste pa vi tud :evil: :laughing3: (sam ej, nas so zmagovalci premagal, vas pa tadrugi :evil: :evil: :evil: ) :-...

sej veš, ne morm, da neb :love5:
Uporabniški avatar
Romana

Vrni se na Odbojkarska sekcija