Turnir v odbojki na mivki

Moderator: Always Cvi-Cek

Turnir v odbojki na mivki

Odgovornapisal Tomaz » Sr avg 24, 2005 4:39 pm

O tem mislim, da smo se ze pogovarjali. :finger:

Mislim, da bi res lahko kakšno soboto ali nedeljo popoldan organizirali, turnir v odbojki. Ekipo bi sestavljali trije igralci, po moje je glede na naše znanje obojke to optimalna številka. Za topolske ekipe naj ne bi bilo štartnine za ostale, pa nekaj malega, zato da s tem denarjem kupimo kaj za popit med pavzami. :) :) :)

Okoli igrišča postavimo nekaj miz in klopi za gledalce, ter postavimo ozvočenje za boljše vzdušje med turnirji. :eek: :eek: :eek:

Kaj mislite........
Uporabniški avatar
Tomaz

Odgovornapisal janez » Sr avg 24, 2005 6:24 pm

Predlog je odličen, s tem, da bi bil jaz bolj za štiri igralce, je le boljše pokritje igrišča, pa še vedno dovolj, da se vsi dobro prešvicajo.

Bo pa treba prej kakšno reči tudi glede pravil, da ne bodo samo topolska :D , ampak da se čimbolj približamo pravim. S tem mislim na igro v mreži, nošene žoge, itd. Za to pa rabimo kar enega dobrega člana, ki bo znal zadeve ocenjevati in pravilno razsojati.

Za začetek bi predlagal interni turnir, mislim, da treh ekip v Topolah ne bi bil problem skupaj spravit, pa probamo, potem pa povabimo še zunanje.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Kraj: Topole

Odgovornapisal miran » Sr avg 24, 2005 8:29 pm

Jaz sem takoj za, sam se pa strinjam s Tomažem, da bi blo najboljš, da ekipe vsebujejo po tri člane in ne štiri

Pa še več ekip bi lahko naredil :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal janez » Sr avg 24, 2005 10:05 pm

miran je napisal:bi blo najboljš, da ekipe vsebujejo po tri člane in ne štiri

No, ja, men je itak vseen, jaz bom v ekipi zmagovalcev :D . Kaj če bi v nedeljo organiziral, v soboto so razne gasilske dolžnosti, katerih bi se morali udeležiti tudi mladi člani :-...

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal gf » Sr avg 24, 2005 10:49 pm

Pol bo treba pa namontirat sodniški stolček :D :D
Uporabniški avatar
gf

Odgovornapisal janez » Če avg 25, 2005 11:45 am

gf je napisal:Pol bo treba pa namontirat sodniški stolček :D :D

Ja, in to na zunanji strani, da ga bo ograja ustrazno varovala, pa ne pred žogo, pred igralci :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Tomaz » Pe avg 26, 2005 4:40 pm

Ja ja Janez smo že malo u letih pa te skrbi pokritost igrišča :lol: :lol: :lol: :lol:
Če gremo potem v organizacijo tega bi bilo potrebno narediti vabila oz.obvestila, ki bi se razdelila po hišah in se na podlagi tega sestavijo ekipe. V mislih sem imel nekaj podobnega kot za sankanje pozimi. Vrjetno pa ne bo možno zorganizirati to nedeljo, ampak nasljedno, samo ne smemo pa preveč odlašati, da nes sneh ne prehiti. :cool: :cool: :cool:
Uporabniški avatar
Tomaz

Odgovornapisal janez » Pe avg 26, 2005 6:49 pm

Tomaz je napisal:Če gremo potem v organizacijo tega bi bilo potrebno narediti vabila oz.obvestila, ki bi se razdelila po hišah in se na podlagi tega sestavijo ekipe. V mislih sem imel nekaj podobnega kot za sankanje pozimi.

To ni problem, bom naredil. Sam datum me malo j..., damo se mal pogovarjat o možnosti sobote. V nedeljo je namreč forumski piknik (gasilci.org), pa ne bi glih rad manjkal, pečejo dva prašiča :D .

Sicer bo pa v septembru ja še kakšna normalna nedelja.

Pa mal preštudiraj kako se bodo sestavljale ekipe, da ne bi v eno stlačili favorite, ostalo pa, kakor pade. En sistem bo treba določit.

Torej, na dan s predlogi!!!

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Tomaz » Pe avg 26, 2005 9:08 pm

Ta vikend je tako ali tako napovedan dež, tako da itak use odpade :shock: :shock: :shock:

Od torka naprej je pa izboljšane, tako da bi lahko to izvedli naslednji vikend v soboto ali nedeljo 8-) 8-) 8-) 8-)

Kar se pa tiče ekip je pa odvisno od št. prijavljenih če jih bo veliko bomo igrali 4 na 4, če pa malo pa 3 na 3.
Uporabniški avatar
Tomaz

Odgovornapisal janez » Pe avg 26, 2005 11:28 pm

Tomaz je napisal:Od torka naprej je pa izboljšane, tako da bi lahko to izvedli naslednji vikend v soboto ali nedeljo 8-) 8-) 8-) 8-)

Kar se pa tiče ekip je pa odvisno od št. prijavljenih če jih bo veliko bomo igrali 4 na 4, če pa malo pa 3 na 3.

Ok, dajmo rečt za soboto, vabila bom dal ven recimo v sredo, ko bo že jasna vremenska napoved (čeprav lahko sfali). Dopoldan je tekmovanje mladine, popoldan ob recimo 17. uri pa bi lahko začeli.

Sam še zmeraj se je treba zmenit, kako se bodo sestavljale ekipe, je treba v vabilo napisati.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » So avg 27, 2005 12:21 pm

Nč 4 na 4, kr lepo 3 na 3 [-X [-X

A se bojiš, da bo treba mal lavfat po igrišču sem in tja :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal janez » Ne avg 28, 2005 1:45 am

miran je napisal:A se bojiš, da bo treba mal lavfat po igrišču sem in tja :lol: :lol:

No mladeniči, tolk kot vi tečete, bo tud en tak ata , k sm jest teku :D :walk: :-...

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal gf » Ne avg 28, 2005 11:23 am

janez je napisal:
miran je napisal:A se bojiš, da bo treba mal lavfat po igrišču sem in tja :lol: :lol:

No mladeniči, tolk kot vi tečete, bo tud en tak ata , k sm jest teku :D :walk: :-...

LP

Janez 8-)

:D :D :D
Uporabniški avatar
gf

Odgovornapisal janez » To avg 30, 2005 1:17 am

Majhen problemček, sem spregledal, da je v soboto, 3. septembra v Mengšu pokalno tekmovanje za starejše gasilke in gasilce, pa sem tam v tekmovalnem odboru :???: .

A bi šlo v nedeljo, saj do popoldan se boste že n noge postavli :pukeleft: :twisted: :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » To avg 30, 2005 6:13 pm

Za v nedeljo pa nismo 100% :sad: :sad:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin