Termini - Odbojka

Moderator: Always Cvi-Cek

Termini - Odbojka

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » To jul 18, 2006 10:28 pm

Ker stran šD Topole še ni v celoti izdelana, naj za vse tiste ki bi radi igrali odbojko povem, da je odbojkarsko igrišče zasedeno:

ob torkih od 18 - 22 (zunanji uporabniki)
ob sredah od 18 - 19 oz do 20* (domači uporabniki)
ob četrtkih od 18 - 20 (zunanji uporabniki)

*bo janez povedal koliko so pri močeh :lol: :lol:

Drugače rečeno: dnevi, ko ni rezerviranih terminov (zaenkrat) so ponedeljek, petek, sobota in nedelja. Vsako nadaljno spremembo bom v najkrajšem času objavil v tej temi.

Prosim, da oddane termine upoštevate in uporabnikom omogočite nemoteno igro.

Vodja odbojkarske sekcije
Blaž Patarčec
Always Cvi-Cek

Kraj: Topole

Re: Termini - Odbojka

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Po maj 12, 2008 1:20 am

Če ta teden res mivko pripeljejo in ČE nam jo uspe razmetat po igrišču potem bo že res treba mrežo napeti.
Pa ne samo to, dobro bi bilo tudi, da se malo organiziramo glede tega kdaj bi kdo igral oz. redno vadil.

Zaenkrat imam za redno vadbo zapolnjene naslednje termine:

Ponedeljek
17-19 zasedeno
19-21 zasedeno
Torek
17-19 zasedeno
19-21 zasedeno (30-)
Sreda
17-19 zasedeno
19-21 zasedeno (30+)
Četrtek
17-19 zasedeno
19-21 zasedeno
Petek
17-19 zasedeno
19-21 zasedeno
Sobota
17-19 zasedeno
19-21 zasedeno
Nedelja
17-19 zasedeno (30-)
19-21 zasedeno (30+)

Dogovarjali smo se tudi za oblikovanje sezonskega turnirja trojk za kar bi morali sicer še izbrati termin (če sploh) in oblikovati ekipe.

Mogoče bi šlo ob nedeljah?
Zadnjič spremenil Always Cvi-Cek, dne Če jun 12, 2008 7:37 am, skupaj popravljeno 4 krat.
I'd rather learn from one bird how to sing
than teach ten thousand stars how not to dance
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal gf » Po maj 12, 2008 10:18 pm

Jaz bi rezerviral soboto 17-19 če je še na voljo.
Avtoelektrika & avtodiagnostika BMW
Uporabniški avatar
gf

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Pe maj 16, 2008 12:29 am

Vse morebitne spremembe terminskih rezervacij bom zaradi boljše preglednosti vnašal v zgornjo "tabelo"!
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » To maj 27, 2008 4:29 pm

Evo!
Mivka je bila pripeljana, splanirana in sfrezana, mreža in črte so tudi že napete, tako da zdaj manjkajo samo še igralci.
ODBOJKA VABI!
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal charger » Če jun 05, 2008 6:58 pm

js bi četrtk od 17-21 hvala
lp tone
charger

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Če jun 26, 2008 2:02 pm

Vsi, ki imate ta teden termin za odbojko se za odpiranje igrišča dogovorite z Miranom (041 - 791 - 370)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal gapex » Pe sep 05, 2008 6:04 pm

Mene zanima zakaj so vse prireditve na igrišču ravno na petek ko imamo rezervirano topovci?
In to se ponavlja vedno bolj pogosto,nismo obveščeni vnaprej,zgleda da so drugi (filc...) bolj pomembni kot mi.
Zanima me al je v igri pomemben denar ali pa stare zamere starejših. :mad:
Potlej se vprašamo zakaj ni topovske mladine na igrišču.
Pred leti je bilo napisano da mladina nič ne dela in da samo redi lene riti.
Res nevem ali je bilo igrišče narejeno za topovsko mladino ali pa za filc.
Imajo igrišča v Mengšu,Kamniku,Loki,...
Zgleda da bomo morali mladi hoditi drugam ter plačevati,ker doma ni prostora za nas.Saj imajo rezervirano skoraj vse termine.
S tem ne krivim ne Blaža ne Mirana saj vem da so za to odgovorni starejši posamezniki ki želijo zaslužiti malo denarja.
Hvala za bodoči odgovor.
gapex

Odgovornapisal miran » Po sep 08, 2008 12:35 pm

Bom šel kar po vrsti.

Mene zanima zakaj so vse prireditve na igrišču ravno na petek ko imamo rezervirano topovci?

Če me spomin ne zapušča je bila to druga prireditev, ki se je odvijala v petek, vse ostale so ponavadi v soboto, razen Janez je imel prejšnji teden v četrtek.

In to se ponavlja vedno bolj pogosto,nismo obveščeni vnaprej,zgleda da so drugi (filc...) bolj pomembni kot mi.

Ni res, da niste obveščeni, jaz za vsako prireditev napišem na forumu : viewtopic.php?f=15&t=242

Zanima me al je v igri pomemben denar ali pa stare zamere starejših. :mad:

Res nevem ali je bilo igrišče narejeno za topovsko mladino ali pa za filc. Imajo igrišča v Mengšu,Kamniku,Loki,...

Ni nobene zamere, saj da bi jaz vedel ne, morate pa vedeti, da je filc ogromno prispeval k razvoju Topol, tako gasilskega društva kot tudi ŠD-ja.
Na forum pa sedaj pišeš, kot da niste letos bili še nič na igrišču, če se ne motim imate rezervirana 2 termina po 2h, poleg tega, da igrate odbojko tudi pri Kunstlovih in kdaj tudi namesto nas, pa nobeden nič ne reče. Filc pa je imel piknik drugič, seveda če ne upoštevamo, da je prvič močno deževalo, tako da tudi vi ne bi takrat igrali odbojko.

Potlej se vprašamo zakaj ni topovske mladine na igrišču.

Gašper, če bi prišel na zaključek veselih uric bi opazil, da se je zbralo kar 16 topolskih otrok, kar je prekoračilo vsa moja pričakovanja, saj mi je skoraj zmankalo priznanj.

Zgleda da bomo morali mladi hoditi drugam ter plačevati,ker doma ni prostora za nas.Saj imajo rezervirano skoraj vse termine.

Za trmine je zadolžen Blaž, vendar če malo pomisliš, da je možnost igranja le od 17-21, potem ugotoviš da je v celem tednu le 14 terminov.
Kar nekaj nas je, ki radi igramo odbojko, zato je potrebno te termine pravično razdeliti, ter dati možnost igranja tudi kakšnemu drugemu.

S temi odgovori ne mislim nič slabega, saj moram reči, da ste letos veliko bolj pridni kot prejšna leta, udeležite se tudi delovnih akcij, kar je nadvse pohvalno.

L.P.
Miran
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Pe okt 10, 2008 2:04 am

No, kar se zaključka letošnje sezone tiče je bilo kar presenetljivo prijetno indijansko poletje, ki je nekaterim najbolj nadebudnim igralcem omogočilo igranje skorajda do oktobra.
Ker pa tudi indijance enkrat začne zebsti bomo v prihodnjih dneh (do začetka drugega tedna) zaključili z odbojkarsko sezono in pospravili črte ter mrežo, a ne predsednik?

No glede na to, da mene ni blo zraven, ko si ti spomladi postavljal, sem zdj najbrž jaz na vrsti? :roll:
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Če apr 09, 2009 2:05 am

ker je zunaj že posijalo sonce in prvi nadebudneži že »športajo« na igriščih športnega parka je tudi že skrajni čas, da pripravimo odbojkarsko igrišče za novo sezono. Malo bomo poravnali mivko, napeli mrežo in populili travo, ki se je razrasla ob robovih igrišča.

Vse člane odbojkarske sekcije zato pozivam, da se mi pridružijo pri pripravi igrišča ki bo predvidoma 18.4. okoli 16.00, oz. po času kosila :).
Takrat bi se tudi dogovorili za uporabo igrišča in razdelili termine pri čemer pa bi se nekako držali pravila, da mora vsak, ki želi dobiti termin, predložiti seznam z vsaj 7 in ne več kot 12 člani ekip.

Namen tega je, da bi bila kapaciteta uporabe odbojkarskega igrišča čim bolj izkoriščena. Poleg tega, bi vsaka skupina zabeležila uporabo igrišča, s čimer ne bi le preprečili samevanje igrišča v bodoče temveč tudi ugotavljali resnost rekreativnih skupin in jim v skladu s tem tudi dodeljevali termine. Tovrstna evidenca pa bi bila koristna tudi za odkrivanje morebitnih povzročiteljev škode na igrišču.

Ker pa je urejanje igrišča pogojeno z lepim vremenom bom vse člane o izvedbi predhodno obvestil preko smsa.

Se vidimo!
blaž
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Sr apr 22, 2009 1:20 pm

ker mi je zadnjo soboto zaradi mladinskega tekmovanja zmanjkalo moči za pripravo igrišča, pa še vreme je nagajalo......

......vabim vse člane odbojkarske sekcije, da se mi pridružijo pri pripravi igrišča to soboto, 25. 4. ob 16:00; zbirno mesto: brunarica.

Tokrat se dobimo tudi v primeru slabega vremena, saj je že skrajni čas, da se dogovorimo za termine uporabe odbojkarskega igrišča in kakšno rečemo tudi o delu sekcije v letošnjem letu

lp
blaž

P.S: le tisti člani, ki so poravnali članarino za letošnje leto, bodo o sprotnem delu sekcije tudi prejemali SMS-e.
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Ne apr 26, 2009 3:30 pm

Včeraj smo z odbojkarsko sekcijo in še nekaterimi rekreativci ter vaščani pripravili igrišče za odbojko.

Čeprav smo imeli veliko dela smo ga zahvaljujoč dobri udeležbi članov in vaščanov (zbralo se nas je kar dvanajst) lahko hitro in dobro opravili.
Zakrpali in poravnali smo žičnato ograjo, ki obkroža peščeno igrišče in hkrati tudi popleli vse rastje, ki se je zaraslo ob robovih mivke. Po predhodnem strojnem rahljanju in zračenju mivke smo delo dokončali ročno (lopata - grablje - grebla) in pred napetjem črt mivko na igrišču enakomerno razgrnili in poravnali. Na koncu (pa tudi že med vsemi deli) smo z asfalta in tlakovcev pometli mivko in pobrali smeti.Poleg napetja mreže in črt na odbojkarskem igrišču smo zamenjali tudi dotrajane mreže na obeh nogometnih golih. Tako nam je uspelo pripraviti igrišče na novo sezono v kateri bo, upajmo, čim več sončnih dni in rekreativnih uric.

Ob tej priložnosti, bi se tudi zahvalil vsem, ki ste se odzvali povabilu in se nam pridružili pri pripravi igrišča.

SODELOVALI: Borut H, Rok G, Tomaž G, Polona K, Urška K, Miha A, Luka A, Tadej K, Gašper H, Blaž P, Aleš P, Nina Š
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal miran » Po apr 27, 2009 9:57 pm

Always Cvi-Cek je napisal:Ob tej priložnosti, bi se tudi zahvalil vsem, ki ste se odzvali povabilu in se nam pridružili pri pripravi igrišča.

Bili ste zelo pridni moram reči =D> =D> =D> =D> :D :D :D :D :D

Jaz se žal delovne akcije nisem mogel udeležiti, ampak vidim da zmorete tudi brez mene :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: 8-) 8-) 8-) 8-)

Blaž je naredil tudi nekaj fotografij, ki si jih lahko ogledate na : http://www.pgd-topole.si/galerija/thumb ... ?album=462

L.P.
Miran

P.s. Kdaj pa začnemo z odbojko?
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal moni » To maj 05, 2009 10:43 am

Živjo

Člani račk z zadnjega turnirja se že kar nekaj časa veselimo odbojke:)
Če boste v prihodnje rabili kakšno pomoč pri pripravah se tudi mi z veseljem javimo za pomoč (če sprejemete tudi nečlane :grin: ).

lp
Moni
Uporabniški avatar
moni

Naslednji

Vrni se na Odbojkarska sekcija