Odbojka za one nad 30

Moderator: Always Cvi-Cek

Odgovornapisal janez » Če sep 07, 2006 11:56 am

Romana je napisal:Hehe Janez, navijanje od zadnjič sva izkoristili tokrat in prav "grdo" premagali Grče :D (kar 21:7 je bilo lalala)... no drugače smo pa sicer tokrat igrali tri na tri, pa so bili Grče spet uspešnejši (hvalijo naj se pa sami :D ).

LP

Si pa kar preveč milostna :D , ko sem bil še na igrišči, sem namreč slišal eno čudno številko, nekje okrog 8 :D , na drugi pa 0. Vsa čast, dobra igra. Upam, da bom tudi jaz letos še deležen kakšne igre.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Kraj: Topole

Odgovornapisal Romana » Sr sep 20, 2006 11:34 am

Glede na današnje lepo vreme - bomo zvečer kej migal al ja? :D
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal PLANINC » Sr sep 20, 2006 1:15 pm

Za miganje je lahko tudi drugačno vreme..... :D :D
Je še bolj luštn..... Aja pri odbojki smo. :) :)
Uporabniški avatar
PLANINC

Odgovornapisal Romana » Sr sep 20, 2006 1:58 pm

PLANINC je napisal:Za miganje je lahko tudi drugačno vreme..... :D :D
Je še bolj luštn..... Aja pri odbojki smo. :) :)

mhm, eni smo pr odbojki :bounce: ... eni ste pa nekje drugje :D (bom bla tih pa nam nč več nč rekla, da nau pod pas :angel4: )
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal janez » Sr sep 20, 2006 2:25 pm

Romana je napisal:Glede na današnje lepo vreme - bomo zvečer kej migal al ja? :D

Bomo, ampak na gasilskih vajah :grin: . Te povabim zraven, pa Sebastjana pripelji ob 18.30, včeraj ni Nataša nič sporočila, pa ne vem, če nista oba pozabila.

Drugač je pa Franci na službeni poti, Nataša ima drugače tud vaje, Francelj naj pa v miru v štali poštima :D , saj pol jih pa že ni več.

Naslednji teden pa 100%, sem si že nabavil očala za delo z rezalko :grin: , da mi ne bo mivka v oči letela, pa tud ostali bodo frej.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » Pe okt 13, 2006 9:05 pm

Zanima me, če bo še kdo igral odbojko, saj drugače bova z Blažem mrežo pospravila, kajti odbojkarska sezona se počasi zaključuje. :( :( :(
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal gasilec77 » Pe okt 13, 2006 10:59 pm

Ja, mislim, da ne samo odbojkarska, a ne Janez? :D :D :lol: :lol:

lp

dušan :grin:
Taktika brez tehnike je brez moči,
tehnika brez taktike je brez smisla.
Uporabniški avatar
gasilec77

Kraj: ljutomer

Odgovornapisal janez » So okt 14, 2006 11:07 pm

gasilec77 je napisal:Ja, mislim, da ne samo odbojkarska, a ne Janez? :D :D :lol: :lol:

lp
dušan :grin:

A ne, to pa ne, v sredo je odbojka za 30+ (lahko pridejo seveda tudi mlajši. odbojka je izostala, ker so potekali treningi za državno tekmovanje mladink, v tem naslednjem tednu pa obetajo še lepo vreme, pa še komarjev ne bo, torej idealni pogoji za igro.

Pa kakšno balin kuglo bomo tudi še vrgli Dušan, nič bat, samo, ti imaš zadnje čase bolj malo prostih uric :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Romana » Ne okt 15, 2006 10:42 am

A bo talno ogrevanje tud? :D :D (če resno mislte, da bomo igral) :D
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal janez » Ne okt 15, 2006 3:38 pm

Romana je napisal:A bo talno ogrevanje tud? :D :D (če resno mislte, da bomo igral) :D

Ja, superge, pa zimske štumfe :grin: Moram pa še vse igralce poklicat, če so frej. Kaj češ, predvolilni čas, pa mesec požarne varnosti, pa... :lol:

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Romana » Ne okt 15, 2006 4:33 pm

janez je napisal:Ja, superge, pa zimske štumfe :grin: Moram pa še vse igralce poklicat, če so frej. Kaj češ, predvolilni čas, pa mesec požarne varnosti, pa... :lol:

Hm, kaj če bi predvoline kandidate povabili, da bi nam kak kostanj pekl vmes a? :D :D Bi se lahko vsaj malo greli vmes, ker jaz priznam, da me že bolj mika zimsko spanje kje na toplem. :D

Sem pa za (ok, mogoče bi mogla novo temo odpret, pa kaj :D ), če je kakšna možnost, da se za zimsko sezono povpraša, če je kak termin prost v telovadnici. Mogoče ob sobotah, tako kot smo že imeli. Pa če je cena ugodna seveda - da ne bi šlo v breme društva. Nekako tako kot je bila organizirana aeorobika.

Lp, R
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal janez » Ne okt 15, 2006 10:19 pm

Romana je napisal:Sem pa za (ok, mogoče bi mogla novo temo odpret, pa kaj :D ), če je kakšna možnost, da se za zimsko sezono povpraša, če je kak termin prost v telovadnici. Mogoče ob sobotah, tako kot smo že imeli. Pa če je cena ugodna seveda - da ne bi šlo v breme društva. Nekako tako kot je bila organizirana aeorobika.

Lp, R

To mi je že bilo v mislih, samo, potem bi se morala ena orenk skupina dogovorit, tako, da tudi, če kdo kdaj manjka, se še vedno laghko igra odbojka. Ker tam pa mora bit vsaj 5 na 5.

Bom malo povprašal, kako je sploh s terminom, če bi šlo recimo od 16. do 18. ure

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » To okt 17, 2006 11:35 am

Vsi termini za odbojko so zasedeni, a niste opazili, da je vedno kdo na igrišču - joke
:lol: :lol: :evil: :evil: :evil:

Za igranje odbojke bi rabil tudi bundo, saj se v večernih urah močno ohladi :D
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal janez » To okt 17, 2006 2:16 pm

miran je napisal:Za igranje odbojke bi rabil tudi bundo, saj se v večernih urah močno ohladi :D

Res je, ja, danes je bila že slana, tako, da zvečer ne bo nič. Odbojka se lahko pospravi, bo pa letos še ena delovna akcija, ko bo po travi treba nametat kremenčev pesek. Ga bo poln kamion nekje v naslednjem tednu.

Aja, pa še zakaj?

Zaradi boljšega zračenja zemlje, bo potem trava boljše rastla in sčaspma bodo tudi travnate površine postale ravne, tako, kot bi jih moral narediti izvajalec del.

Torej, odbojka zaključena, lopata in samokolnica pa še pride.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » Ne nov 05, 2006 11:50 pm

janez je napisal: Odbojka se lahko pospravi

Sem čist pozabil napisati, da sva z Blažom že pospravila mrežo, tako
da je letošnja sezona tudi uradno zaključena.

P.S. Sem vedel da bi lahko z Blažom že zadnjič pospravila mreža :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Odbojkarska sekcija