Odbojka za one nad 30

Moderator: Always Cvi-Cek

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Če jul 27, 2006 8:37 pm

janez je napisal:Ampak kvaliteta igre strmo napreduje, Zgube dremljejo :lol: , tako, da igra z njimi sploh ni več izziv :grin:

LP

Janez 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No, za to sezono je predviden še en turnir, in če se bo odigral po takih pravilih, kot se je zadnji, kvaliteta igre ne bo imela nobene teže mi pa bomo spet v špici.

Smo pa vedno pripravljeni odigrati prijateljsko tekmo proti najboljši selekciji igralcev nad 30 let - jutri se še tretji član (letošnje) zasedbe vrne z morja - in potrebujemo samo še sončno vreme, pa vam pokažemo kako se zares igra odbojka v Topolah......
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
I'd rather learn from one bird how to sing
than teach ten thousand stars how not to dance
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Kraj: Topole

Odgovornapisal janez » Če jul 27, 2006 8:46 pm

Always Cvi-Cek je napisal:[ jutri se še tretji član (letošnje) zasedbe vrne z morja - in potrebujemo samo še sončno vreme, pa vam pokažemo kako se zares igra odbojka v Topolah......

In potem svizec zavije čokolado :lol: :D

Bom obvestil ostale člane 30 +, ker vsi nimajo dostopa do interneta. To bo smeha :grin: :D :grin: .

Ampak velja, kakšno prijateljsko bi pa res lahko vrgli, sicer ne bomo pokazali vsega, saj vem, da bo šlo samo za proučevanje naše taktike (z vaše strani), ampak glavno je, da se potem srečamo še na turnirju :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Če jul 27, 2006 11:03 pm

janez je napisal:
Always Cvi-Cek je napisal:[ jutri se še tretji član (letošnje) zasedbe vrne z morja - in potrebujemo samo še sončno vreme, pa vam pokažemo kako se zares igra odbojka v Topolah......

Ravno prejle sem gledal svojo sliko v reviji Hopla :D :D :D :D :D :D :D in sem se spomnil na slogan, "Kaj pa če je vse res?"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I'd rather learn from one bird how to sing
than teach ten thousand stars how not to dance
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal miran » Če jul 27, 2006 11:08 pm

janez je napisal: To bo smeha :grin: :D :grin: .

Seveda ga bo, samo ne na vaši ampak na naši strani :evil: :evil: :evil:

Jaz sem takoj za tekmo, samo še datum in uro mi povejte :D :D
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal janez » Če jul 27, 2006 11:34 pm

miran je napisal:
Jaz sem takoj za tekmo, samo še datum in uro mi povejte :D :D

Ja, tu se mormo pa posvetovat, saj veš, štala, otroci, služba, težko bo uskladit, ampak obvestilo, da naklestimo Zgube, bo zanesljivo privabilo zadostno število članov 30 + :D :D :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » Če jul 27, 2006 11:55 pm

Jaz pa mislim, da boš bolj težko dobil igralce, saj se le ti nebi radi osmeši s
hudim porazom :lol: :lol: :lol:

Nasprotna ekipa smo le PRVAKI TOPOL :lol: :lol: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal Romana » Sr avg 09, 2006 8:32 am

Glede na to Janez, da nekaj omenjaš zdravstvene težave, predvidevam, da težko treniraš odbojko (seveda se z veseljem motim) :grin:

Ostali pa mislm, da bi lahko izkoristili današnji sončni dan in odigrali nekaj iger - upam, da lahko obvestiš koga?

Lep dan!

P.S.: Se javim med igralce (če me marate), da odigramo kakšno proti Zgubam :D O zmagi bomo pa potem pisali hehe
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal janez » Sr avg 09, 2006 10:23 am

Romana je napisal:Glede na to Janez, da nekaj omenjaš zdravstvene težave, predvidevam, da težko treniraš odbojko (seveda se z veseljem motim) :grin:

P.S.: Se javim med igralce (če me marate), da odigramo kakšno proti Zgubam :D O zmagi bomo pa potem pisali hehe

Ja, jaz moram res nekaj časa dati mir :sad: , ampak 30 + zato ne sme odneghati. Bom jaz malo poklical , da se vas zbere za eno dobro partijo, pridem pogledat.

Tisto o Zgubah pa ni treba pisati tako z malim :D , zmaga ekipe 30+ je popolnoma zanesljiva, edino Grče ne moremo igrati v isti sestavi, tako, da imajo Zgubarji tudi nekaj sreče :grin: .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » Če avg 10, 2006 9:56 pm

Janez mi sploh ne potrebujemo sreče, ker imamo dosti znanja in telenta, da vas tudi tako z levo roko premagamo :evil: :evil:

Če se bo pa tako vreme nadeljevalo, pa sploh ne vem kdaj bomo uspeli izvesti tekmo, pa še jaz grem naslednji teden na dopust :evil: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal janez » Pe avg 11, 2006 11:25 am

miran je napisal:Če se bo pa tako vreme nadeljevalo, pa sploh ne vem kdaj bomo uspeli izvesti tekmo, pa še jaz grem naslednji teden na dopust :evil: :lol: :lol:

Bomo pa vaterpolo, če znate plavat, drugač pa lahko tudi z rokavčki :D :lol: :D .

Ejga, pa uno sliko od kolesarjev daj na šD.

Pa kdo te bo nadomeščal, če bo treba kakašen album gor dat (vaški praznik), pa te zadeve. Moraš mal pošlihtat, preden greš počivat :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal miran » Pe avg 11, 2006 5:00 pm

janez je napisal:
Pa kdo te bo nadomeščal, če bo treba kakašen album gor dat (vaški praznik), pa te zadeve. Moraš mal pošlihtat, preden greš počivat :D .

Grem šele v sredo, tako da bo dovolj časa, da dava gor album s slikami :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal miran » Če avg 31, 2006 1:16 am

Sedaj pa ne vem, ali se mi je samo zdelo, a ste včeraj zvečer res igrali odbojko.
Čudno pa se mi zdi zato, ker je bilo zunaj zelo mraz in pa mivka je tudi bila mokra, ker je prej deževalo ??!!

Če pa ste, pa se sigurno pripravljate na tekmo z ZGUBAMI, saj brez treninga nimate nikakršne možnosti :evil: :lol: :evil: :lol: :evil: :lol: :evil:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal Romana » Če avg 31, 2006 8:29 am

miran je napisal:Sedaj pa ne vem, ali se mi je samo zdelo, a ste včeraj zvečer res igrali odbojko.
Čudno pa se mi zdi zato, ker je bilo zunaj zelo mraz in pa mivka je tudi bila mokra, ker je prej deževalo ??!!

Če pa ste, pa se sigurno pripravljate na tekmo z ZGUBAMI, saj brez treninga nimate nikakršne možnosti :evil: :lol: :evil: :lol: :evil: :lol: :evil:

Ja, Miran res smo igrali :D , ker se je mivka celo popoldne lepo segrevala jo je malo pred sedmo ohladil dež :cry: . Amapk baje se naj gasilci ne bi bali vode in smo se odločili, da odigramo nekaj tekem (no ja, saj priznam, da so nam superge in štumfki greli noge hehe).

Smo se pa zbrali tisti najvztrajneši, tako da smo odigrali 2:2 kar nekaj iger člani:članice - žal sva članici, kljub vloženemu trudu, vse izgubili. Tako da malo računava, da naju bodo Zgube povabile, da odigrava proti njim kakšno tekmo, ker proti Grčam misilm, da nimajo več upanja na zmago :D :D (pa še mokre mivke se bojite?! :D )

No skratka, včeraj je bilo fajn, edino žoga je bila mičkem mehka (napumpat jo bo treba), ampak kot je bilo pametno ugotovljeno s strani Grč - onadva sta pač navajena na mehko, midve pa na trdo :D :oops: :D - tako da zdaj veste zakaj sva zgubljali hehe.. pa lep dan!
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal janez » Če avg 31, 2006 8:21 pm

Romana je napisal:Smo se pa zbrali tisti najvztrajneši, tako da smo odigrali 2:2 kar nekaj iger člani:članice - žal sva članici, kljub vloženemu trudu, vse izgubili.

Jah, pa tko sem navijal za vaju :grin:

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Romana » Če sep 07, 2006 8:39 am

Hehe Janez, navijanje od zadnjič sva izkoristili tokrat in prav "grdo" premagali Grče :D (kar 21:7 je bilo lalala)... no drugače smo pa sicer tokrat igrali tri na tri, pa so bili Grče spet uspešnejši (hvalijo naj se pa sami :D ).

LP
Uporabniški avatar
Romana

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Odbojkarska sekcija