2.odbojkarski turnir za nagrado Topol

Moderator: Always Cvi-Cek

Odgovornapisal miran » Sr jul 19, 2006 11:34 pm

Bom jaz čist na kratko odgovoril

Igrali smo toliko kot je bilo potrebno

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Kraj: Topole

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Sr jul 19, 2006 11:47 pm

Romana je napisal:Hm, sicer nagrade za prva tri mesta niso bile pivo, ampak očito tudi voda pomaga, da mladinci ostanjo brez besed :D :D Mislim no, lahko bi kdo kaj komentiral tekme - sploh finalne (če ne jih bom jaz hehe).

Kar se piva tiče so me preglasovali, sicer pa je bilo tudi nekaj mladoletnih, tako da v primeru dobre uvrstitve ne bi dobili nagrade.

Finalno tekmo je pa že Miran lepo povzel, jaz lahko le dodam, da si, Romana, povabljena na naslednji turnir kot komentatorka. V finalu sem namreč opazil, da ti to delo leži bolje kot sodniško....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I'd rather learn from one bird how to sing
than teach ten thousand stars how not to dance
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal janez » Če jul 20, 2006 12:01 am

Always Cvi-Cek je napisal:Finalno tekmo je pa že Miran lepo povzel, jaz lahko le dodam, da si, Romana, povabljena na naslednji turnir kot komentatorka. V finalu sem namreč opazil, da ti to delo leži bolje kot sodniško....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Romana, daj jih mal sku... :evil: , zmagal so, pa bi še rad neki čez sodniške odločitve kritiziral. Bom šel drugič jaz sodit in za neaktivno igranje točke odšteval :lol: :evil: , potem bi pa malo bolj migal :grin: .

No, saj ste v redu igral, sploh se pa zmagi nikol ne gleda v zobe :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Romana » Če jul 20, 2006 9:32 pm

janez je napisal:
Always Cvi-Cek je napisal:Finalno tekmo je pa že Miran lepo povzel, jaz lahko le dodam, da si, Romana, povabljena na naslednji turnir kot komentatorka. V finalu sem namreč opazil, da ti to delo leži bolje kot sodniško....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Romana, daj jih mal sku... :evil: , zmagal so, pa bi še rad neki čez sodniške odločitve kritiziral. Bom šel drugič jaz sodit in za neaktivno igranje točke odšteval :lol: :evil: , potem bi pa malo bolj migal :grin: .

No, saj ste v redu igral, sploh se pa zmagi nikol ne gleda v zobe :D .

LP

Janez 8-)

Ja ne, jaz jih ne bom nič sku(rla)... - a veš Janez koliko bi mogla migat, če bi njih hotla skurit?? :D :D
Glede sojenja je pa tako, preveč dela s točkami pač ni bilo in sem mogla mičken (res mičken) komentirat igro :D :D (tako ali tako sem pa iz ekipe t'gobčnih hehe). Ja, težko je biti sodnik, če ne poznaš vseh izrazov za visenje v mreži :D :D, topolska pravila, po katerih se je baje igralo, pa pravijo, da ima sodnik prav - torej je bilo vse prav aneeeee? :D :D :D

LP

P.S.: Aja, pa hvala za povabilo, da bom komentirala - ampak glede na dejstvo, da mora komentator vedeti tudi kakšne detajle in trače iz življenja igralcev lahko kar začnete pisat kaj o tem, letih, merah, ... ipd, da se bom lahko pripravila :D :D :D :D
Uporabniški avatar
Romana

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Pe jul 21, 2006 1:01 am

Romana je napisal:Ja, težko je biti sodnik, če ne poznaš vseh izrazov za visenje v mreži :D :D, topolska pravila, po katerih se je baje igralo, pa pravijo, da ima sodnik prav - torej je bilo vse prav aneeeee? :D :D :D

Za letos naj bo tako, da je bilo vse "po regelcih" ampak za drugo leto (če ne že letos, vkolikor bo še eden turnir) bo pa treba vsaj ena okvirna pravila spisat, da ne bo vsak po svoje štrika, no mreže vlekel.....

Drugače so mi pa zdijo najzabavnejši tisti komentatorji, ko morajo improviziriati... :lol: :lol: :lol: :lol:
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal janez » So jul 22, 2006 2:32 pm

Danes sem prebral članek v reviji Hopla in mi je vse jasno :D :evil: . Seveda so zmagovalci Zgube, v ekipi je namreč predsednik šD, pa vodja odbojskarske sekcije, potem pa še predsednikov brat.

Pa če prištejem še, da je sodila predsednikova soseda in soseda njegovega brata, potem zmaga ne potrebuje komentarja :D :lol: :D :evil: :grin:

Pa tale slikca je tud notr:

Slika

Ja, ni kaj, čestitam, to je prva novica o novem športnem parku in organizirani igri, ki obvešča vesoljno Slovenijo.

Čestitke seveda tudi Sabini in upam, da bo našla še kakšno zanimivo temo za objavo.

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Odgovornapisal Always Cvi-Cek » Ne jul 23, 2006 1:07 am

janez je napisal:
Čestitke seveda tudi Sabini in upam, da bo našla še kakšno zanimivo temo za objavo.

Ja, če ne bo ničesar prej bo verjetno poročala kar o Prvem štiharskem tekmovanju za veliko nagrado Topol, ki ga v odbojkarski sekciji načrtujemo za naslednjo pomlad.

Več pa zaenkrat nebi povedal, pa ne zato ker ne bi hotel, ampak zato, ker še ni kaj več za povedati.... :oops: :oops:

P.S: Zmaga drugačna ne more biti, vsaj glede na trenutna (neobstoječa) pravila igranja :D :D :D :D :D
(E.E. Cummings)
Always Cvi-Cek

Odgovornapisal miran » Če jul 27, 2006 11:51 pm

janez je napisal:Danes sem prebral članek v reviji Hopla in mi je vse jasno :D :evil: . Seveda so zmagovalci Zgube

Z veliko mučenja mi je le uspelo spraviti članek iz Hopla v elektronsko obliko :D :D :D

Slika

Kok smo .... :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
miran
Site Admin

Odgovornapisal janez » Pe jul 28, 2006 12:15 pm

miran je napisal:Kok smo .... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, še kakšne dobre majice si boste moral omislit. Ali pa tudi ne, kajti Grče že imamo osnutek in itak bomo mi zmagovalci naslednjega turnirja :D .

LP

Janez 8-)
Uporabniški avatar
janez

Prejšnji

Vrni se na Odbojkarska sekcija